Stomatologia Ortodoncja "Ogrody Bema"
ul. Osmańczyka 12
01-494 Warszawa
(oddzielne wejście na terenie osiedla Ogrody Bema)

tel. 22 746 20 88 lub 530 52 70 52

ZAPRASZAMY:

Poniedziałek    15-20
Wtorek            15-20
Środa              nieczynne
Czwartek         15-20
Piątek              13-20
   

 

 
Nasze propozycje, z których będziesz zadowolony:
 
Konsultacje ortodontyczne – w specjalnej cenie.
Badania i przeglądy – bezpłatnie.
Imienna karta stałego klienta – bezpłatnie – do odbioru przy pierwszej wizycie.
Każda karta uprawnia do atrakcyjnych zniżek. 
 
  Gabinet wyposażony w klimatyzację
 
  Gabinet przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 
mastercard   Akceptujemy karty płatnicze
 
Dojazd
 
Mamy nadzieję, że przygotowany opis wzbogacony o plan dojazdu pozwoli Państwu dotrzeć
do naszego gabinetu bez najmniejszych problemów.
  
Samochodem
 
Jadąc ulicą Powstańców Śląskich skręcamy w ulicę Piastów Śląskich w kierunku na wschód. Po lewej stronie mijamy Carrefour Bemowo a po prawej - pawilony Centrum Handlowe Bemowo. Po przejechaniu 300 metrów skręcamy w prawo i to jest właśnie ulica Osmańczyka. Po 500 m po lewej stronie zobaczymy budynki w kolorach żółto-fioletowych i wjazd na osiedle Ogrody Bema.Tu niestety na parkingu przed osiedlem muszą Państwo zostawić samochód. Tuż za wejściem na teren osiedla, po prawej stronie jest budynek nr 12. Wejście do gabinetu jest 50m dalej bezpośrednio z zewnątrz, obok podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Do gabinetu można także dojechać od drugiej strony – od ulicy Obrońców Tobruku łączącej ulicę Powązkowską i Ks. Bolesława (aż do ul. Obozowej). W tym przypadku po wjechaniu w ulicę Osmańczyka mijamy pierwszy wjazd na osiedle, skręcamy w prawo i parkujemy w pobliżu drugiej bramy wjazdowej.
 
Komunikacją miejską

Ulicą Obrońców Tobruku kursuje autobus 197 i ma przystanek przy Hali Sportowej Bemowo. Ulicą Osmańczyka kursuje autobus nr 201 (z wyłączeniem wakacji) i ma swój przystanek przy bramie osiedla. Innymi autobusami nr 112, 122, 167, 171, 184 lub tramwajami nr 6, 35, 78 dojeżdżamy do Carrefour, na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Piastów Śląskich. Idąc ulicą Piastów Śląskich mijamy Carrefour Bemowo (po lewej) i Centrum Handlowe Bemowo (po prawej). Po ok. 300 m skręcamy w prawo w ul. Osmańczyka, idziemy ok. 500 wzdłuż ogródków działkowych. Po lewej stronie zobaczymy budynki w kolorach żółto-fioletowych i wjazd na osiedle Ogrody Bema. Tuż za wejściem na teren osiedla, po prawej stronie jest budynek nr 12. Wejście do gabinetu jest 50 m dalej bezpośrednio z zewnątrz, obok podjazdu dla osób niepełnosprawnych.